CCR05CG391FPV
CCR05CG391FPV KYOCERA AVX Components
ccr05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 390pF 100V C0G 1% Radial 5.08mm (0.1%FR) 125°C Bag
Написати відгук