CCR05CG391JRV
CCR05CG391JRV KYOCERA AVX Components
ccr05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 390pF 100V C0G 5% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CCR05CG391JRV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR05CG391JRV CCR05CG391JRV Виробник : KYOCERA AVX Components ccr05-09.pdf Cap Ceramic 390pF 100V C0G 5% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag
на замовлення 100 шт:
CCR05CG391JRV CCR05CG391JRV Виробник : Kemet f3101_mil-prf-20.pdf Cap Ceramic 390pF 100V CG 5% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bulk