CCR05CG470JRV
CCR05CG470JRV KYOCERA AVX Components
ccr05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 47pF 200V C0G 5% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag
Написати відгук
Інші пропозиції CCR05CG470JRV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR05CG470JRV CCR05CG470JRV Виробник : Kemet f3101_mil-prf-20.pdf Cap Ceramic 47pF 200V CG 5% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bulk