CCR05CG471FRVTR1
CCR05CG471FRVTR1 KYOCERA AVX Components
ccr05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 470pF 100V C0G 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR05CG471FRVTR1 CCR05CG471FRVTR1 Виробник : KYOCERA AVX Components ccr05-09.pdf Cap Ceramic 470pF 100V C0G 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C T/R