Продукція > KEMET > CCR05CG471JPV
CCR05CG471JPV
CCR05CG471JPV Kemet
f3101_mil-prf-20.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 470pF 100V CG 5% Radial 5.08mm (0.1%FR) 125°C Bulk
Написати відгук