CCR05CG560FR
CCR05CG560FR KYOCERA AVX Components
ccr05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 56pF 200V C0G 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CCR05CG560FR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR05CG560FR CCR05CG560FR Виробник : KYOCERA AVX Components ccr05-09.pdf Cap Ceramic 56pF 200V C0G 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag
на замовлення 23 шт:
CCR05CG560FR CCR05CG560FR Виробник : Kemet f3101_mil-prf-20.pdf Cap Ceramic 56pF 200V CG 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bulk