Продукція > KEMET > CCR05CG560FRV
CCR05CG560FRV
CCR05CG560FRV Kemet
f3101_mil-prf-20.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 56pF 200V CG 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції CCR05CG560FRV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR05CG560FRV CCR05CG560FRV Виробник : KYOCERA AVX Components ccr05-09.pdf Cap Ceramic 56pF 200V C0G 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag