Продукція > KEMET > CCR05CK3R3DRV
CCR05CK3R3DRV
CCR05CK3R3DRV Kemet
f3101_mil-prf-20.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 3.3pF 200V CK 0.5pF Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції CCR05CK3R3DRV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR05CK3R3DRV CCR05CK3R3DRV Виробник : KYOCERA AVX Components ccr05-09.pdf Cap Ceramic 3.3pF 200V CK 0.5pF Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag