Продукція > KEMET > CCR06CG102FRV
CCR06CG102FRV
CCR06CG102FRV KEMET
C066G102F2G5CR
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1000PF 200V 1% RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±1%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm)
Failure Rate: R (0.01%)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 163 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 200V 1% RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±1%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm), Failure Rate: R (0.01%), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.