CCR06CG103FRVTR1
CCR06CG103FRVTR1 KYOCERA AVX Components
ccr05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C T/R
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR06CG103FRVTR1 CCR06CG103FRVTR1 Виробник : KYOCERA AVX Components ccr05-09.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C T/R
на замовлення 47 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 3 шт: