Продукція > KEMET > CCR06CG122FRV
CCR06CG122FRV
CCR06CG122FRV Kemet
f3101_mil-prf-20.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.0012uF 200V CG 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції CCR06CG122FRV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR06CG122FRV CCR06CG122FRV Виробник : KYOCERA AVX Components ccr05-09.pdf Cap Ceramic 0.0012uF 200V C0G 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag