CCR06CG272FRV
CCR06CG272FRV KYOCERA AVX Components
ccr05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0027uF 100V C0G 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CCR06CG272FRV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR06CG272FRV CCR06CG272FRV Виробник : Kemet f3101_mil-prf-20.pdf Cap Ceramic 0.0027uF 100V CG 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bulk