Продукція > KEMET > CCR06CG561FRV
CCR06CG561FRV
CCR06CG561FRV Kemet
f3101_mil-prf-20.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 560pF 200V CG 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції CCR06CG561FRV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR06CG561FRV CCR06CG561FRV Виробник : KYOCERA AVX Components ccr05-09.pdf Cap Ceramic 560pF 200V C0G 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag
товару немає в наявності
CCR06CG561FRV Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
CCR06CG561FRV CCR06CG561FRV Виробник : KYOCERA AVX CCR05_09-3162673.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 560PF 200V 1%