CCR06CG562JRV
CCR06CG562JRV KYOCERA AVX Components
ccr05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0056uF 50V C0G 5% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag
Написати відгук
Description: CAP CER 5600PF 50V C0G/NP0 RAD, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm), Failure Rate: R (0.01%), Capacitance: 5600 pF.
Інші пропозиції CCR06CG562JRV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR06CG562JRV CCR06CG562JRV Виробник : KYOCERA AVX Components ccr05-09.pdf Cap Ceramic 0.0056uF 50V C0G 5% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag
товару немає в наявності
CCR06CG562JRV Виробник : KEMET CCR06CG562JRV.pdf Description: CAP CER 5600PF 50V C0G/NP0 RAD
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm)
Failure Rate: R (0.01%)
Capacitance: 5600 pF