CCR06CG682FR
CCR06CG682FR KYOCERA AVX Components
ccr05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0068uF 50V C0G 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag
Написати відгук
Інші пропозиції CCR06CG682FR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR06CG682FR Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
CCR06CG682FR CCR06CG682FR Виробник : KYOCERA AVX CCR05_09-3162673.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 6800PF 50V 1%