Продукція > KEMET > CCR06CG682FRV
CCR06CG682FRV
CCR06CG682FRV Kemet
f3101_mil-prf-20.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.0068uF 50V CG 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції CCR06CG682FRV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR06CG682FRV CCR06CG682FRV Виробник : KYOCERA AVX Components ccr05-09.pdf Cap Ceramic 0.0068uF 50V C0G 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag