CCR08CG153KP
CCR08CG153KP KYOCERA AVX Components
ccr05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.015uF 100V C0G 10% Radial 10.16mm (0.1%FR) 125°C Bag
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CCR08CG153KP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR08CG153KP Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
CCR08CG153KP CCR08CG153KP Виробник : KYOCERA AVX CCR05_09-3162673.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .015UF 50V 10%