CCR08CG683GR
CCR08CG683GR KYOCERA AVX Components
ccr05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.068uF 50V C0G 2% Radial 10.16mm (0.01%FR) 125°C Bag
Написати відгук
Description: CCR RADIALS, Tolerance: ±2%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.480" L x 0.240" W (12.19mm x 6.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Failure Rate: R (0.01%), Capacitance: 0.068 µF.
Інші пропозиції CCR08CG683GR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR08CG683GR Виробник : KYOCERA AVX CCR05-09.pdf Description: CCR RADIALS
Tolerance: ±2%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.480" L x 0.240" W (12.19mm x 6.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Failure Rate: R (0.01%)
Capacitance: 0.068 µF