CCR09CG332FS
CCR09CG332FS KYOCERA AVX Components
ccr05-09.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0033uF 50V C0G 1% Radial 2.54mm (0.001%FR) 125°C Bag
на замовлення 103 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 94
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR09CG332FS CCR09CG332FS Виробник : KYOCERA AVX Components ccr05-09.pdf Cap Ceramic 0.0033uF 50V C0G 1% Radial 2.54mm (0.001%FR) 125°C Bag
на замовлення 103 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 76 шт:
Мінімальне замовлення: 42
на замовлення 76 шт:
Мінімальне замовлення: 3
CCR09CG332FS CCR09CG332FS Виробник : AVX 126ccr05-09.pdf Cap Ceramic 0.0033uF 50V C0G 1% Radial 2.54mm (0.001%FR) 125°C Bag
на замовлення 39 шт:
Мінімальне замовлення: 26
товару немає в наявності
товару немає в наявності