CCR100RKT
CCR100RKT TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 100 OHM 10% 1/2W AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Features: Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±1300ppm/°C
Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Composition: Ceramic
Operating Temperature: -40°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100 OHM 10% 1/2W AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Features: Pulse Withstanding, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±1300ppm/°C, Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm), Composition: Ceramic, Operating Temperature: -40°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 100 Ohms.