Продукція > TDK > CCT323047-100-16-02
CCT323047-100-16-02
CCT323047-100-16-02 TDK
sensor_current_cct_en.pdf
Виробник: TDK
Current Sensors – Industrial 100A Clamp AC Sensor Connector-JST PALR
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURR SENSE XFMR 100A CHAS MNT, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.378" L x 1.280" W (35.00mm x 32.50mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Non-Invasive (Split Core), Termination Style: Wire Leads with Connector, DC Resistance (DCR): 285Ohm, Frequency Range: 50/60Hz, Height - Seated (Max): 1.870" (47.50mm), Part Status: Active, Current Ratio: 3000:1, Current Rating (Amps): 100 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCT323047-100-16-02 CCT323047-100-16-02 Виробник : TDK Corporation sensor_current_cct_en.pdf Description: CURR SENSE XFMR 100A CHAS MNT
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.378" L x 1.280" W (35.00mm x 32.50mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Non-Invasive (Split Core)
Termination Style: Wire Leads with Connector
DC Resistance (DCR): 285Ohm
Frequency Range: 50/60Hz
Height - Seated (Max): 1.870" (47.50mm)
Part Status: Active
Current Ratio: 3000:1
Current Rating (Amps): 100 A