CD-02-05-C-46
CD-02-05-C-46 Wakefield Thermal Solutions
ulTIMiFlux%20Dielectric%20Phase%20Change%20Thermal%20Material%20%281%29.pdf
Виробник: Wakefield Thermal Solutions
Description: THERM PAD 46X46MM ORANGE
Packaging: Bulk
Color: Orange
Material: Phase Change Compound
Shape: Square
Thickness: 0.0030" (0.076mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 46.00mm x 46.00mm
Backing, Carrier: Polyimide
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WAKEFIELD THERMAL - CD-02-05-C-46 - PHASE CHANGE PAD, CHIPSET, 46MM, tariffCode: 85479000, productTraceability: No, Leitendes Material: -, rohsCompliant: YES, Dicke: 0.0762mm, Außenlänge: 46mm, euEccn: NLR, Wärmewiderstand: 0.107°C/W, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Wärmeleitfähigkeit: -, directShipCharge: 25, Spezifischer Durchgangswiderstand: -, usEccn: EAR99, Außenbreite: 46mm, Produktpalette: ulTIMiFlux Series, SVHC: No SVHC (15-Jan-2019).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD-02-05-C-46 CD-02-05-C-46 Виробник : Wakefield-Vette ulTIMiFlux_Dielectric_Phase_Change_Thermal_Materia-2933390.pdf Thermal Interface Products ulTIMiFlux Dielectric Phase Change, Chipset Pad 1.811" x 1.811", No Hole
на замовлення 349 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CD-02-05-C-46 CD-02-05-C-46 Виробник : Wakefield Thermal ulTIMiFlux_Dielectric_Phase_Change_Thermal_Materia-2933390.pdf Thermal Interface Products ulTIMiFlux Dielectric Phase Change, Chipset Pad 1.811" x 1.811", No Hole
на замовлення 209 шт:
CD-02-05-C-46 CD-02-05-C-46 Виробник : WAKEFIELD THERMAL 2620381.pdf Description: WAKEFIELD THERMAL - CD-02-05-C-46 - PHASE CHANGE PAD, CHIPSET, 46MM
tariffCode: 85479000
productTraceability: No
Leitendes Material: -
rohsCompliant: YES
Dicke: 0.0762mm
Außenlänge: 46mm
euEccn: NLR
Wärmewiderstand: 0.107°C/W
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Wärmeleitfähigkeit: -
directShipCharge: 25
Spezifischer Durchgangswiderstand: -
usEccn: EAR99
Außenbreite: 46mm