CD-02-05-REC-112
CD-02-05-REC-112 WAKEFIELD THERMAL
2620381.pdf
Виробник: WAKEFIELD THERMAL
Description: WAKEFIELD THERMAL - CD-02-05-REC-112 - PHASE CHANGE PAD, RECTIFIER, 28.45MM
rohsCompliant: YES
Dicke: 0.0762mm
Außenlänge: 28.45mm
euEccn: NLR
Wärmewiderstand: 0.107°C/W
usEccn: EAR99
Außenbreite: 28.45mm
Produktpalette: ulTIMiFlux Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 460 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WAKEFIELD THERMAL - CD-02-05-REC-112 - PHASE CHANGE PAD, RECTIFIER, 28.45MM, tariffCode: 85479000, productTraceability: No, Leitendes Material: -, rohsCompliant: YES, Dicke: 0.0762mm, Außenlänge: 28.45mm, euEccn: NLR, Wärmewiderstand: 0.107°C/W, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Wärmeleitfähigkeit: -, directShipCharge: 25, Spezifischer Durchgangswiderstand: -, usEccn: EAR99, Außenbreite: 28.45mm, Produktpalette: ulTIMiFlux Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD-02-05-REC-112 CD-02-05-REC-112 Виробник : Wakefield-Vette ulTIMiFlux_Dielectric_Phase_Change_Thermal_Materia-2933390.pdf Thermal Interface Products ulTIMiFlux Dielectric Phase Change, Rectifier Pad 1.12" x 1.12" with Hole
на замовлення 266 шт:
Мінімальне замовлення: 2
CD-02-05-REC-112 CD-02-05-REC-112 Виробник : Wakefield Thermal ulTIMiFlux Dielectric Phase Change Thermal Material (1).pdf Thermal Interface Products ulTIMiFlux Dielectric Phase Change, Rectifier Pad 1.12" x 1.12" with Hole
на замовлення 143 шт:
Shape: Square
Thickness: 0.0030" (0.076mm)
Type: Pad, Sheet
Usage: Rectifier
Outline: 28.49mm x 28.49mm