CD-02-05-REC-125
CD-02-05-REC-125 Wakefield Thermal Solutions
ulTIMiFlux%20Dielectric%20Phase%20Change%20Thermal%20Material%20%281%29.pdf
Виробник: Wakefield Thermal Solutions
Description: THERM PAD 31.75MMX31.75MM ORANGE
Shape: Square
Thickness: 0.0030" (0.076mm)
Type: Pad, Sheet
Usage: Rectifier
Outline: 31.75mm x 31.75mm
Backing, Carrier: Polyimide
на замовлення 475 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WAKEFIELD THERMAL - CD-02-05-REC-125 - PHASE CHANGE PAD, RECTIFIER, 31.8MM, tariffCode: 85479000, productTraceability: No, Leitendes Material: -, rohsCompliant: YES, Dicke: 0.0762mm, Außenlänge: 31.8mm, euEccn: NLR, Wärmewiderstand: 0.107°C/W, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Wärmeleitfähigkeit: -, directShipCharge: 25, Spezifischer Durchgangswiderstand: -, usEccn: EAR99, Außenbreite: 31.8mm, Produktpalette: ulTIMiFlux Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD-02-05-REC-125 CD-02-05-REC-125 Виробник : Wakefield-Vette ulTIMiFlux_Dielectric_Phase_Change_Thermal_Materia-2933390.pdf Thermal Interface Products ulTIMiFlux Dielectric Phase Change, Rectifier Pad 1.25" x 1.25" with Hole
на замовлення 5 шт:
Мінімальне замовлення: 2
CD-02-05-REC-125 CD-02-05-REC-125 Виробник : WAKEFIELD THERMAL 2620381.pdf Description: WAKEFIELD THERMAL - CD-02-05-REC-125 - PHASE CHANGE PAD, RECTIFIER, 31.8MM
rohsCompliant: YES
Dicke: 0.0762mm
Außenlänge: 31.8mm
euEccn: NLR
Wärmewiderstand: 0.107°C/W
usEccn: EAR99
Außenbreite: 31.8mm