CD0603-Z3V9
CD0603-Z3V9 Bourns Inc.
D0603_1005-Z.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: DIODE ZENER 3.9V 150MW 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.9V 150MW 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: 0603, Power - Max: 150 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1 V.
Інші пропозиції CD0603-Z3V9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD0603-Z3V9 CD0603-Z3V9 Виробник : Bourns Inc. D0603_1005-Z.pdf Description: DIODE ZENER 3.9V 150MW 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: 0603
Power - Max: 150 mW