Продукція > TDK CORPORATION > CD11ZU2GA332MYNKA
CD11ZU2GA332MYNKA
CD11ZU2GA332MYNKA TDK Corporation
CD_Series_Rev2013.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3300PF 440VAC Z5U RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 3300 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 440VAC Z5U RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 3300 pF.