CD32MA-BK
CD32MA-BK Sealcon
sealcon5.pdf
Виробник: Sealcon
Description: CABLE GLAND DOME 18-25MM M32X1.5
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Thread Size: M32x1.5
Type: Cable Gland
Panel Hole Size: 1.260" (32.0mm)
Ingress Protection: IP65/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Outside Cable Diameter (Max): 0.984" (25.00mm)
Outside Cable Diameter (Min): 0.709" (18.01mm)
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE GLAND DOME 18-25MM M32X1.5, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Thread Size: M32x1.5, Type: Cable Gland, Panel Hole Size: 1.260" (32.0mm), Ingress Protection: IP65/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Outside Cable Diameter (Max): 0.984" (25.00mm), Outside Cable Diameter (Min): 0.709" (18.01mm).