Продукція > TDK CORPORATION > CD45-B2GA101K-GKA
CD45-B2GA101K-GKA
CD45-B2GA101K-GKA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cd45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 100PF 440VAC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors D: 6.5mm X1/Y1 100pF B 10% LS:10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD45-B2GA101K-GKA CD45-B2GA101K-GKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cd45_en.pdf Safety Capacitors D: 6.5mm X1/Y1 100pF B 10% LS:10mm