Продукція > TDK CORPORATION > CD45-B2GA221K-GKA
CD45-B2GA221K-GKA
CD45-B2GA221K-GKA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cd45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 220PF 440VAC RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
на замовлення 3848 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CD45-B2GA221K-GKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 220 pF, ± 10%, X1 / Y1, 440 VAC, 400 VAC, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322900, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 10mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y1, Nennspannung Y: 400VAC, euEccn: NLR, Kapazität: 220pF, Produktpalette: CD45 Series, Nennspannung X: 440VAC, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD45-B2GA221K-GKA CD45-B2GA221K-GKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cd45_en.pdf Description: TDK - CD45-B2GA221K-GKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 220 pF, ± 10%, X1 / Y1, 440 VAC, 400 VAC, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322900
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 10mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y1
Nennspannung Y: 400VAC
euEccn: NLR
Kapazität: 220pF
Produktpalette: CD45 Series
Nennspannung X: 440VAC
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
CD45-B2GA221K-GKA CD45-B2GA221K-GKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cd45_en.pdf Safety Capacitors D: 6.5mm X1/Y1 220pF B 10% LS:10mm