Продукція > TDK > CD45-B2GA221K-NKA
CD45-B2GA221K-NKA
CD45-B2GA221K-NKA TDK
leaddisc_commercial_cd45_en.pdf
Виробник: TDK
Safety Capacitors D: 6.5mm X1/Y1 220pF B 10% LS:10mm
на замовлення 4135 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 440VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD45-B2GA221K-NKA CD45-B2GA221K-NKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cd45_en.pdf Description: CAP CER 220PF 440VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CD45-B2GA221K-NKA CD45-B2GA221K-NKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cd45_en.pdf Cap Ceramic Single Suppression X1/Y1 220pF 400VAC/440VAC B 10% (6.5 X 6mm) Radial Disc 10mm 125°C Bulk
на замовлення 7 шт: