Продукція > TDK CORPORATION > CD45-B2GA471K-VKA
CD45-B2GA471K-VKA
CD45-B2GA471K-VKA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cd45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 470PF 440VAC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TDK - CD45-B2GA471K-VKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 470 pF, ± 10%, X1 / Y1, 440 V, 400 V, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322500, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 10mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y1, Nennspannung Y: 400V, euEccn: NLR, Kapazität: 470pF, Produktpalette: CD45 Series, Nennspannung X: 440V, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD45-B2GA471K-VKA CD45-B2GA471K-VKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cd45_en.pdf Description: CAP CER 470PF 440VAC RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
CD45-B2GA471K-VKA CD45-B2GA471K-VKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cd45_en.pdf Description: TDK - CD45-B2GA471K-VKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 470 pF, ± 10%, X1 / Y1, 440 V, 400 V, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322500
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 10mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y1
Nennspannung Y: 400V
euEccn: NLR
Kapazität: 470pF
Produktpalette: CD45 Series
Nennspannung X: 440V
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 565 шт:
Мінімальне замовлення: 26
CD45-B2GA471K-VKA CD45-B2GA471K-VKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cd45_en.pdf Safety Capacitors D: 8mm X1/Y1 470pF B 10% LS:10mm