Продукція > TDK CORPORATION > CD45-E2GA332M-GKA
CD45-E2GA332M-GKA
CD45-E2GA332M-GKA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cd45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3300PF 440VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 3300 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 440VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD45-E2GA332M-GKA CD45-E2GA332M-GKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cd45_en.pdf Safety Capacitors D: 11mm X1/Y1 3300pF E 20% LS:10mm