Продукція > TDK CORPORATION > CD45SL2GA100J-VKA
CD45SL2GA100J-VKA
CD45SL2GA100J-VKA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cd45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10PF 400V SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 400V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 400V SL RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 400V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD45SL2GA100J-VKA CD45SL2GA100J-VKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cd45_en.pdf Safety Capacitors D: 7mm X1/Y1 10pF SL 10% LS:10mm