Продукція > TDK CORPORATION > CD45SL2GA330JYGKA
CD45SL2GA330JYGKA
CD45SL2GA330JYGKA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cd45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 33PF 400V SL RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 400V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 33 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 400V SL RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 400V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 33 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD45SL2GA330JYGKA CD45SL2GA330JYGKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cd45_en.pdf Safety Capacitors D: 7mm X1/Y1 33pF SL 5% LS:10mm