Продукція > TDK > CD45SL2GA330JYNKA
CD45SL2GA330JYNKA
CD45SL2GA330JYNKA TDK
leaddisc_commercial_cd_en.pdf
Виробник: TDK
Safety Capacitors D: 7mm X1/Y1 33pF SL 5% LS:10mm
на замовлення 1992 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 440VAC SL RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 33 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD45SL2GA330JYNKA CD45SL2GA330JYNKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cd_en.pdf Description: CAP CER 33PF 440VAC SL RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 33 pF