Продукція > TDK > CD65ZU2GA681MYGKA
CD65ZU2GA681MYGKA
CD65ZU2GA681MYGKA TDK
CD_Series_Rev2013.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 680PF 440VAC Z5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 680 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 440VAC Z5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 680 pF.