Продукція > TDK > CD70-B2GA151KYNKA
CD70-B2GA151KYNKA
CD70-B2GA151KYNKA TDK
eaddisc_commercial_cd_en-845107.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors 150pF X1:440Vac Y1:400Vac
на замовлення 763 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD70-B2GA151KYNKA CD70-B2GA151KYNKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cd_en.pdf Description: CAP CER 150PF 440VAC RADIAL