Продукція > TDK > CD70-B2GA151KYNS
CD70-B2GA151KYNS
CD70-B2GA151KYNS TDK
tdk_leaddisc_commercial_cd_en-1207189.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors X1Y1 150pF 10% 250VAC
на замовлення 128 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD70-B2GA151KYNS CD70-B2GA151KYNS Виробник : TDK Corporation CD_Series.pdf Description: CAP CER 150PF 250VAC RADIAL