CD73NP-180MC
CD73NP-180MC Sumida America Components Inc.
CD73.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 18UH 1.12A 111 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 111mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 1.12 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 1.12A 111 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 111mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 1.12 A.
Інші пропозиції CD73NP-180MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD73NP-180MC CD73NP-180MC Виробник : Sumida CD73.pdf Power Inductors - SMD 18uH 1.12A 20% 2.52MHz SMD PWR IND