CD74AC240M96
CD74AC240M96 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcd74act240
Виробник: Texas Instruments
Description: IC BUFFER INVERTING 5.5V 20-SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 4
Current - Output High, Low: 24mA, 24mA
Supplier Device Package: 20-SOIC
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 406
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC BUFFER INVERTING 5.5V 20-SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Output Type: 3-State, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 2, Logic Type: Buffer, Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.5V ~ 5.5V, Number of Bits per Element: 4, Current - Output High, Low: 24mA, 24mA, Supplier Device Package: 20-SOIC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD74AC240M96 CD74AC240M96 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcd74act240 Buffers & Line Drivers Octal Inv Buff/ Line Drv W/3-St Otpt A 595-CD74AC240M
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
CD74AC240M96 CD74AC240M96 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcd74act240 Buffer/Line Driver 8-CH Inverting 3-ST CMOS 20-Pin SOIC T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CD74AC240M96 CD74AC240M96 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcd74act240 Description: IC BUFFER INVERTING 5.5V 20-SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Inverting
Voltage - Supply: 1.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Supply: 1.5V ~ 5.5V