CD74AC240M
CD74AC240M Texas Instruments
cd74ac240.pdf
Виробник: Texas Instruments
на замовлення 20 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC BUFFER INVERTING 5.5V 20-SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Output Type: 3-State, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 2, Logic Type: Buffer, Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.5V ~ 5.5V, Number of Bits per Element: 4, Current - Output High, Low: 24mA, 24mA, Supplier Device Package: 20-SOIC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD74AC240M CD74AC240M Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcd74act240 Description: IC BUFFER INVERTING 5.5V 20-SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 4
Current - Output High, Low: 24mA, 24mA
Supplier Device Package: 20-SOIC
на замовлення 516 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CD74AC240M CD74AC240M Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcd74act240 Buffers & Line Drivers Tri-State Octal
на замовлення 314 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 3
CD74AC240M CD74AC240M
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : TI suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcd74act240 Мікросхеми > Логіка
Корпус: SO-20
Монтаж: SMD
товару немає в наявності
CD74AC240M CD74AC240M Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcd74act240 Buffer/Line Driver 8-CH Inverting 3-ST CMOS 20-Pin SOIC Tube
товару немає в наявності