Продукція > TDK > CD85-B2GA471KYGKA
CD85-B2GA471KYGKA
CD85-B2GA471KYGKA TDK
CD_Series_Rev2013.pdf
Виробник: TDK
Safety Capacitors SUGGESTED ALTERNATE 810-CD45-B2GA471KNKA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 440VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD85-B2GA471KYGKA CD85-B2GA471KYGKA Виробник : TDK Corporation CD_Series_Rev2013.pdf Description: CAP CER 470PF 440VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 470 pF