Продукція > TDK > CD90ZU2GA222MYVKA
CD90ZU2GA222MYVKA TDK
Виробник: TDK
High Voltage Ceramic Capacitors Commercial Grade
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 440VAC Z5U RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Part Status: Obsolete, Capacitance: 2200 pF.
Інші пропозиції CD90ZU2GA222MYVKA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CD90ZU2GA222MYVKA Виробник : TDK Corporation Description: CAP CER 2200PF 440VAC Z5U RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2200 pF