CDALF10M7GA046-A0 Murata Electronics
p50e.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: DISCR RAD FOR SANYO LA1832/M
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Filter Type: Discriminator
Size / Dimension: 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 3dB
Height (Max): 0.236" (6.00mm)
Bandwidth: 330 kHz