CDC421125RGET
CDC421125RGET Texas Instruments
CDC421zzz.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC CLOCK GENERATOR 24VQFN
Packaging: Bulk
Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Frequency - Max: 125MHz
Type: Clock Generator
Input: LVCMOS, Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Ratio - Input:Output: 1:1
Differential - Input:Output: No/Yes
Supplier Device Package: 24-VQFN (4x4)
PLL: Yes
Divider/Multiplier: Yes/No
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC CLOCK GENERATOR 24VQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Frequency - Max: 125MHz, Type: Clock Generator, Input: LVCMOS, Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Ratio - Input:Output: 1:1, Differential - Input:Output: No/Yes, Supplier Device Package: 24-VQFN (4x4), PLL: Yes, Divider/Multiplier: Yes/No, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції CDC421125RGET
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Frequency - Max: 125MHz
Type: Clock Generator
Input: LVCMOS, Crystal
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V