CDC421A125RGET
CDC421A125RGET Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcdc421a100
Output: LVPECL
Frequency - Max: 125MHz
Type: Clock Generator
Input: LVCMOS, Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Divider/Multiplier: Yes/No
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 4019 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC CLOCK GENERATOR 24VQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Frequency - Max: 125MHz, Type: Clock Generator, Input: LVCMOS, Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Ratio - Input:Output: 1:1, Differential - Input:Output: No/Yes, Supplier Device Package: 24-VQFN (4x4), PLL: Yes, Divider/Multiplier: Yes/No, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції CDC421A125RGET
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC421A125RGET CDC421A125RGET Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcdc421a100 Description: IC CLOCK GENERATOR 24VQFN
Output: LVPECL
Frequency - Max: 125MHz
Type: Clock Generator
Input: LVCMOS, Crystal
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Divider/Multiplier: Yes/No
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Frequency - Max: 125MHz
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
товару немає в наявності
CDC421A125RGET CDC421A125RGET Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcdc421a100 Clock Synthesizer / Jitter Cleaner Fully Int Fix Freq Lo-Jitter Crys Osc