CDC4D20NP-101KC Sumida America Components Inc.
CDC4D20.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 100UH 230MA 1.77 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 100uH 0.23A LO PROFILE INDUCTOR.
Інші пропозиції CDC4D20NP-101KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC4D20NP-101KC CDC4D20NP-101KC Виробник : Sumida CDC4D20-523393.pdf Fixed Inductors 100uH 0.23A LO PROFILE INDUCTOR