CDC4D20NP-102KC Sumida America Components Inc.
CDC4D20.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1MH 70MA 16.2 OHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 1000uH 0.07A LO PROFILE INDUCTOR.
Інші пропозиції CDC4D20NP-102KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC4D20NP-102KC CDC4D20NP-102KC Виробник : Sumida CDC4D20-523393.pdf Fixed Inductors 1000uH 0.07A LO PROFILE INDUCTOR