CDC4D20NP-122KC Sumida America Components Inc.
CDC4D20.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.2MH 65MA 18.6 OHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD 1200uH 0.07A LO PROFILE INDUCTOR.
Інші пропозиції CDC4D20NP-122KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC4D20NP-122KC CDC4D20NP-122KC Виробник : Sumida CDC4D20-523393.pdf Power Inductors - SMD 1200uH 0.07A LO PROFILE INDUCTOR