CDC4D20NP-152KC Sumida America Components Inc.
CDC4D20.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.5MH 55MA 23.8 OHM
Написати відгук
Fixed Inductors 1500uH 0.06A LO PROFILE INDUCTOR.
Інші пропозиції CDC4D20NP-152KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDC4D20NP-152KC CDC4D20NP-152KC Виробник : Sumida CDC4D20-523393.pdf Fixed Inductors 1500uH 0.06A LO PROFILE INDUCTOR